نمایندگی پیامک صوتی آوادنگ

قیمتی که ما برای کاربر و نماینده تعریف کرده ایم یک تعرفه عمومی است. اما شما میتوانید با توجه به توانایی خودتان در فروش قیمتها را تغییر داده و ارسالها را با مبالغ بالاتری به فروش برسانید

نمایندگی پیامک صوتی

درآمدی بالا و ثابت با خرید پنل نمایندگی پیامک صوتی

هر کاری مهمترین عامل ادامه آن داشتن درآمد و افزایش روزافزون آن درآمد است . با راه اندازی نمایندگی پنل صوتی آوادنگ شما براحتی بدون کمترین فعالیت به سود تضمین شده خواهید رسید . در واقع با سرمایه ای کم امروزه هیچ کاری را نمی توان شروع کرد ولی آوادنگ این زمینه را برای نمایندگان خود فراهم آورده تا به سود واقعی و تضمین شده برسند.

سوالی که در ذهن اکثریت افراد ایجاد میشود این است که زمانی که آوادنگ هست چطور کاربران از ما پنل و نمایندگی خریداری میکنند؟ زمانی که شما پنل نمایندگی آوادنگ را خریداری میکنید امکان این را دارید که تمام قسمتهای پنل کاربران و نماینده های خود را به نحوی تنظیم کنید که ردپایی از آوادنگ در آن نباشد. در حقیقت کاربر شما متوجه این نخواهد شد که شما نماینده ما هستید، و شما میتواند خود را ارائه دهنده سامانه معرفی کنید.

تعرفه های خرید پنل نمایندگی آوادنگ

خب برای شروع کار باید شما یکی از دو پنل نمایندگی رو خریداری کنید . کلیه تعرفه ها به صورت ثانیه ای محاسبه میگردد. شماره های همراه اول و ثابت مخاطبین داخل شبکه و شماره های ایرانسل، رایتل و تالیا مخاطبین خارج شبکه محسوب می شوند.

نمایندگی سطح دو
پنل به صرفه برای نمایندگی

500,000T
/ دائم

  • داخل شبکه 18 ریال
  • خارج شبکه 20 ریال
  • امکانات پنل همه گزینه فعال
خرید پنل
نمایندگی سطح یک
پنلی حرفه ای با درآمدی چند برابر

890,000T
/ دائم

  • داخل شبکه 16 ریال
  • خارج شبکه 18.2 ریال
  • امکانات پنل همه گزینه فعال
خرید پنل
ارسال پیامک صوتی

سامانه پیام صوتی آوادنگ این امکان را به کاربران خود می دهد تا فایل صوتی ضبط شده ی مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی برای هزاران مخاطب خود به تلفن ثابت و همراه، ارسال و پخش نمایید. کافیست شما فهرستی را مطابق موارد مورد نظر خود شامل تاریخ و ساعات تماس، تعداد تلاش، فاصله بین تلاش ها، شماره گیرندگان را ایجاد نمایید و آن را در یک لحظه ارسال کنید.

تمام محتویات سایت مربوط به سامانه پیام صوتی آوادنگ می باشد